Menu Zamknij

Home > Oferta


W jaki sposób pracujemy?

 

Jako producent stoisk reklamowych realizujemy projekty od pomysłu po montaż, a nawet więcej! Podejmując się zbudowania stoiska reklamowego dla Twojej firmy, poznajemy stworzoną przez Ciebie markę i grupę odbiorców, by jak najlepiej dopasować projekt do Twoich potrzeb.

Posiadamy własne zaplecze warsztatowo-techniczne, dzięki któremu budowa stoiska reklamowego dla Twojej firmy przebiegnie sprawnie i szybko. Znamy przepisy prawa budowlanego oraz nowoczesne technologie, pozwalające na realizację nietypowych projektów - a to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej.

 

Projekty stoisk targowych to nie tylko ładne wizualizacje, to również szczegółowa dokumentacja techniczna, dopuszczająca stoiska do użytkowania podczas targów i festiwali. To bezpieczeństwo i pewność, że wykonany projekt jest zgodny z normami technicznymi.

Gotowy projekt stoiska targowego obejmujemy opieką - wiemy, że podczas targów i festiwali dzieją się różne rzeczy, dlatego pozostajemy do dyspozycji nawet po zmontowaniu całego stoiska reklamowego. Szczególną uwagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa. Nasze stoiska są wytrzymałe i dostosowane do różnorodnych niespodzianek np. związanych z pogodą. 

Budowa stoiska targowego w naszym wykonaniu zawiera: przygotowanie projektu wraz z dokumentacją techniczną, wykonanie niezbędnych elementów i ich transport na miejsce docelowe. Zrealizowany projekt stoiska reklamowego montujemy i zabezpieczamy.

Co zrobić ze stoiskiem po zakończonej imprezie? Przechowywanie dużych stoisk to problem wielu firm, dlatego zapewniamy długoterminowe magazynowanie zrealizowanych przez nas projektów.

Będą u nas czekały na kolejną okazję do wykorzystania.

W przyszłym sezonie możemy je odnowić i dostosować do nowego wydarzenia!

realizacja stoiska wystawowego pringels festiwal
realizacja stoiska wystawowego pringels
realizacja projektu dwupiętrowego telia